Akce spolku v začátku roku 2023

2.4.2023

Také do roku 2023 jsme vstoupili velmi aktivně. V průběhu prvních dvou a půl měsíce roku 2023 uspořádal spolek pro své členy a částečně i veřejnost řadu akcí. Největší z nich byla online konference “The Future of Data Protection in a Time of Restriction on Data Transfers” s podtitulem “Will the world be divided into “data fortresses”?”, kterou spolek uspořádal 23.1.2023 společně s Evropskou federací pověřenců pro ochranu osobních údajů a organizací IAPP – International Association of Privacy Professionals.

Výlučně pro své členy pak spolek uspořádal několik menších akcí, např. besedu s PhDr. Miroslavou Matoušovou, přednášku na téma Směrnice NIS 2 a její transformace do českého práva či další kolo “Setkání s judikaturou”. Zasedaly také některé odborné komise spolku.

Ve spolupráci s Ústavem státu a práva Akademie věd ČR jsme pak navázali na prosincovou akci a koncem února jsme uspořádali workshop na téma Budoucí regulace digitálních odvětví v ČR.

Další zajímavé akce pro členy jsou v přípravě pro nejbližší období. Např. již 22.3. to bude přednáška na téma Bankovní tajemství a osobní údaje.

Stáhnout PDF

Další aktuality

23.5.2024

Známe nejlepší Pověřence roku 2023!

Přečíst

12.3.2024

Online konference „Call for GDPR update?“

Přečíst

9.2.2024

Hledáme nejlepšího pověřence pro ochranu osobních údajů. Neznáte ho náhodou?

Přečíst
Všechny články