Zpět na hlavní stranu

Setkání pověřenců ve zdravotnictví

Setkání pověřenců ve zdravotnictví – ZRUŠENO

Setkání bylo zrušeno s ohledem na omezující opatření kvůli epidemii koronaviru. Náhradní termín bude oznámen v návaznosti na zrušení omezujících opatření.

Dovolujeme si tímto informovat členy Spolku pro ochranu osobních údajů a pověřence vykonávající svou funkci v rámci PZS (poskytovatelů zdravotních služeb) a dalších organizací v postavení správců a zpracovatelů v segmentu zdravotnictví, že čtvrté setkání uspořádané pod záštitou pracovní skupiny DPO ve zdravotnictví se uskuteční dne 1.4.2020 od 9:00 v budově sídla VZP ČR, regionální pobočka Praha, Na Perštýně 359/6, 110 01 Praha 1 (v prostorách Malé scény divadla Studio DVA).

 

Máme radost, že záštitu nad tímto setkáním převzal opět náměstek ministra zdravotnictví pro legislativu a právo, JUDr. Radek Policar, který na setkání také osobně vystoupí v jeho první části, a tentokrát také Ing. Zdeňek Kabátek, ředitel Všeobecné zdravotní pojišťovny ČR, která je spolupořadatelem tohoto setkání.

 

 

 

IV. setkání bude věnováno v prvním bloku přednášek a navazující panelové diskuzi s účastníky problematice uplatňování práv subjektů údajů dle GDPR ve zdravotnictví a ve druhé části předávání osobních údajů pacientů ze strany poskytovatelů zdravotních služeb.

 

Na setkání vystoupí kromě členů našeho spolku působících jako DPO ve zdravotnictví také zástupci Ministerstva zdravotnictví (kromě pana náměstka přislíbil předběžně svou osobní účast v druhém bloku také ředitel Národního centra pro elektronizaci zdravotnictví, Ing. Martin Zeman), zástupci partnerů a spolupořadatelů a také zástupce Úřadu pro ochranu osobních údajů.

 

 

Partnery setkání jsou Pojišťovna VZP, a.s. a také společnost SAS Institute ČR, s.r.o.

 

Na setkání vystoupí kromě členů našeho spolku působících jako DPO ve zdravotnictví také zástupci MZd (kromě pana náměstka přislíbil svou osobní účast v druhém bloku také ředitel Národního centra pro elektronizaci zdravotnictví, Ing. Martin Zeman), zástupci partnerů a spolupořadatelů a také zástupce ÚOOÚ.

Těšíme se na viděnou
Za Komisi pro zdravotnictví a farmacii

 

Pozvánka s odkazem na online registrační formulář je vám ke stažení v příloze zde:

2020_04_01 – Pozvánka_Čtvrté setkání DPO ve zdravotnictví (cz)

 

 

Prosíme zájemce o účast výhradně o online registraci na tuto akci.
Akce se uskuteční prvního dubna a není to Apríl. Pouze v případě nepříznivé situace spočívající v možnosti dalšího šíření coronaviru si vyhrazujeme oznámený termín tohoto setkání přesunout.