Zpět na hlavní stranu

Seminář „RANSOMWARE RYUK & NEMOCNICE BENEŠOV 12/2019“

Seminář „Poučení z kybernetického útoku – RANSOMWARE RYUK & NEMOCNICE BENEŠOV 12/2019“

 

Spolek pro ochranu osobních údajů ve spolupráci s Ministerstvem zdravotnictví ČR, NÚKIB a pod záštitou ministra zdravotnictví pořádá v prostorách kongresového centra Nemocnice na Homolce, Roentgenova 37/2, Praha 5 odborný seminář s názvem „Poučení z kybernetického útoku RANSOMWARE RYUK & NEMOCNICE BENEŠOV 12/2019“.

 

Akce se uskuteční dne 16. ledna 2020 od 9:00 do 13:00. Náklady za pověřence ochrany osobních údajů, CIO a managery kybernetické bezpečnosti z resortu zdravotnictví hradí partner akce MZ ČR, ostatní členové spolku se mohou přihlásit na základě úhrady účastnického poplatku pokrývajícího náklady akce.

Online registrace na akci je možná na Workplace spolku nebo přímo zde v online formuláři.

 

Účast na akci je zdarma pro zástupce nemocnic, případně dalších zdravotnických zařízení, v případě potřeby však může být omezen maximální počet účastníků z jednoho zařízení. V případě neobsazení akce účastníky ze zdravotnických zařízení může být umožněna účast jiným osobám po úhradě vložného  na konferenci ve výši 1.000,- Kč (za tímto účelem nás prosím kontaktujte na konference@ochranaudaju.cz). Občerstvení na akci je zajištěno.

 

Více informací o ceně a volných místech, včetně možnosti reservace účastnického místa pro členy spolku také na konference@ochranaudaju.cz