Zpět na hlavní stranu

Pozvánka na bezpečnostní seminář ethický hacker

Pozvánka na bezpečnostní seminář ethický hacker

 

Pro členy Spolku pro ochranu osobních údajů z řad správců osobních údajů nabízíme možnost bezplatné účasti na online semináři, který se skuteční ve středu 24.3.2021 od 10:00 do 11:00, kde vám bude představeno řešení od společnosti PCYSYS, které se ve vašich IT systémech bude chovat jako “ethický hacker” a veškeré bezpečnostní informace o stavu vašich informačních systémů Vám přehledně zobrazí v reportu.

“Na rozdíl od „zlých“ hackerů, kteří by tato zjištění zneužili ve svůj prospěch.”

 

Takto získané informace Vám pomohou zlepšit efektivitu vynaložených investic v oblasti kybernetické bezpečnosti a zejména zlepšit Vaší kybernetickou obranu.

 

Toto řešení pomůže Vašemu týmu penetračních testerů, případně nahradí služby třetích stran.

 

Více informací o tomto jedinečném řešení naleznete v přiloženém produktovém materiálu.

2021_03_24 – Pcysys- Pentera datasheet (en)

 

Nárůst počtu kybernetických útoků a bezohlednost hackerů, kteří neváhají využít jakoukoliv příležitost k získání cenných informací, nutí odborníky zodpovědné za bezpečnost informačních systémů vynakládat stále významnější část rozpočtů na kybernetickou obranu. Možností ověření efektivity takto vynaložených investic jsou velice omezené. Zodpovědní pracovníci se neustále snaží získat aktuální a úplný přehled  existujících rizik kybernetické bezpečnosti v informačních systémech, ale kvůli nedostatku zkušeností, zdrojů jsou tyto způsoby nedostatečné.

 

Připojte se 24.3.2021 od 10:00 do 11:00 k LIVE hackerské relaci s PenTera ™, kde Vám bude představena první plně automatizovaná platforma pro testování bezpečnosti vašich informačních technologií na světě.

Naučte se, jak automaticky ověřit účinnost kybernetické obrany, a zjistěte, jak nepřetržité testování kybernetické obrany zvyšuje kybernetickou bezpečnost ve vaší organizace.

Na webináři se mimo jiné dozvíte:

  • Jak je důležité znát v každém okamžiku stav vaší kybernetické obrany
  • Proč je důležité zaměřit se zejména na místa s vysokou úrovní   Která to jsou?
  • Jak vám pomůže znalost úrovní rizika zacílit nápravná opatření, která zlepší vaši kybernetickou bezpečnost.

 

Pro registraci na tento webinář (v anglickém jazyce) prosím použijte tento link:

https://go.pcysys.com/cyber-attack-trends-and-2021-planning-0-0?utm_source=partner&source=partner&utm_medium=Safy_Global&medium=Safy_Global

 

Na seminář vás zve člen Spolku pro ochranu osobních údajů

Víťězslav Bouše, CEO

SAFY Global s.r.o., Praha, Czech Republic